Audio Developments

Firma Audio Developments Ltd. je více než 35 let předním světovým výrobcem přenosných mixážních pultů. Mixážní pulty Audio Developments jsou dnes užívány mnoha významnými televizními produkcemi, moderátory či filmaři ve všech koutech světa. Splňují ty nejnáročnější požadavky profesionálních zvukařů, kteří kladou důraz především na kvalitu zvuku a spolehlivost svého vybavení. První přenosný mix s poměrně nízkou spotřebou energie firma uvedla na trh již v roce 1970 (AD007). Od té doby firma neustále vyvíjí své pulty samozřejmě dle požadavků zákazníků a ruku v ruce s moderními nastupujícími technologiemi. Samozřejmostí výrobce Audio Developments je špičková kvalita a dlouhodobá podpora veškerých svých produktů.

 

Produkt AD 071

AD 071Nový mixážní pult s všestranným použitím. Jeho malé rozměry (13,5x9,5x4 cm) umožňují umístění na kameru nebo za pásek. Má 3 vstupy a 2 výstupy s limitery na mikrofonních vstupech. Poskytuje dvě konfigurace. První varianta je v provedení 1 mikrofonní a 2 linkové vstupy, druhá varianta 3 mikrofonní vstupy.

 

  • MIC INPUTS – jeden nebo tři elektronicky symetrizované vstupy s XLR konektorem, s 48V fantomovým napájením a High-pass filtrem,  regulace zvuku a mikrofonní nebo linkový vstupní přepínač.
  • LINE INPUT – symetrický vstup, elektronicky vyvážený s možností nastavení zisku.
  • ROUTING – každý vstup má páčkový spínač.
  • OUTPUTS – symetrické výstupy s konektorem XLR a možností nastaveni sterea otočným regulátorem. Může být nastaven nesymetricky bez ztráty úrovně nebo zhoršení kvality. Pomocí tlačítkového spínače se přepíná mikrofonní nebo linková výstupní úroveň na XLR konektoru. 3,5mm jack konektor je určený pro mikrofonní vstup.
  • LIMITERS – je trvale zapnutý na mikrofonních vstupech a dvou hlavních výstupech. Tlačítkový spínač zapíná limiter na výstupech a jeho aktivita je indikována LEDkami.
  • LINE-UP OSCILLATOR – kontrolní 1kHz oscilátor do výstupů.
  • MONITORING – sluchátkový výstup 3,5mm jack, tlačítkovým spínač pro přepínání poslechu přímého nebo zpětného signálu.
  • METERING – dvě LEDkové stupnice signalizují výstupní úroveň.
  • POWERING – externí zdroj napájení (4 pin Hirose konektor) nebo externí bateriový modul (PP3 9V). LEDková signalizace stavu napětí.

 

Více informací a kompletní přehled produktů můžete najít
na www stránkách výrobce Audio Developments
.