RYCOTE NANO SHIELD

20. 08. 2021

Společnost Rycote uvádí na trh perfektní sady větrných mikrofonních ochran Nano Shield.
Tento produkt byl navržen tak, aby poskytoval vynikající ochranu před větrem a akustickou průhlednost pro zachycení čistého zvuku. Tyto již kompletní sady obsahují multipatentované konstrukce včetně držáku - lyry, které jsou vhodnější pro lehčí mikrofony a montážní lišty s otočným ramenem. Dále nevyžaduje žádné nástroje k úpravám nebo výměně lyr.
Sady Nano Shield jsou také velmi univerzální s vyměnitelnými polovinami košů, které vám umožňují měnit velikost výměnou košů aniž byste museli kupovat celou novou sadu.
Nano Shield Kity jsou nejlehčí, nejmenší a nejmodernější sady větrné ochrany. Každá sada je kompletní a připravená k okamžitému použití po vybalení a je doplněna: dvěma polovinami košů magnetického zámku se šedými větrnými "ponožkami", Windjammer, mikrofonní montážní lištou „bez potřeby nářadí“ s dvojicí držáků (lyr), extra držáků (lyr), otočné rameno PCS s třecí brzdou, vyměnitelné 3/8" závitové uchycení pro otočné rameno (pro použití bez PCS spojek na tyčích nebo stojanech), ergonomická rukojeť PCS, kabel s krátkým XLR konektorem a vestavěným RF filtrem s přepínatelným 80Hz basovým filtrem (low-cut), 360° nastavitelný a oboustranný držák XLR, pár černých větrných "ponožek" navíc a ochranné pouzdro.

Sada obsahuje:


https://pantershop.cz/index.php?controller=search&s=nano+shield