Společnost Panter s.r.o. dováží a výhradně zastupuje od r. 1992 profesionální a spotřební zvukovou techniku Sennheiser a Neumann, postupně převzala zastoupení dalších významných značek v tomto oboru. Zabývá se převážně velkoobchodní činností. Dlouholeté zkušenosti využívá v návrzích zvukových instalací a systémů a zajišťuje vlastní servis dovážených výrobků.

Zakládajícím, a v současné době převažujícím sortimentem je spotřební technika (sluchátka) a profesionální technika (mikrofony) značky Sennheiser. Sennheiser electronic GmbH & CO. KG je německý výrobce s více než 60 letou tradicí. Hlavním krédem značky Sennheiser byla vždy maximání kvalita a spolehlivost všech výrobků, až se jedná o sluchátka pro domácí poslech nebo sofistikované systémy bezdrátových mikrofonů, používané všemi světovými divadly a televizními společnostmi. Následuje značka Neumann, vyrábějící nejznámější studiové mikrofony, používané ve všech světových nahrávacích studiích.

V následujících letech Panter s.r.o. získala zastoupení dalších značek na poli profesionální zvukové techniky. Německý König & Meyer, výrobce vybavení pro hudebníky a Rycote, britský výrobce protivětrných ochran a antivibračních mikrofonních držáků, byli jedni z prvních. Následovaly značky Ambient Recording (mikrofonní tyče, filmové klapky a časová synchronizace), Audio Development (přenosné filmové mixpulty) a konečně Nagra - legendární výrobce nejlepších přenosných rekordérů na světě. Francouzský VDB Audio s mikrofonními tyčemi a německý Schulze-Brakel, jeden z mála výrobců potištěných větrných ochran - to jsou ty barevné bambule s nápisy, které vidíte každý večer v televizním zpravodajství nasazené na mikrofonech zvědavých reportérů. Z novějších partnerů můžeme jmenovat německou značku Fohhn, vyrábějící špičkové PA systémy. Nejnovějším přírůstkem je holandský Triton Audio (in-line mikrofonní předzesilovače) a slavná americká značka Sound Devices/Video Devices, zásobující všechny světové filmaře audio a video rekordéry a mixpulty. Z výrobků pro domácnost je to německá značka Quadral, známá svými kvalitními reprosoustavami.

Panter s.r.o. je převážně velkobchodem, a všechny výrobky dodává prostřednictvím dealerské sítě partnerských prodejen, ale v některých případech spolupracuje přímo s televizními společnostmi, divadly a hudebními skupinami. Ve všech případech se snažíme o maximální profesionalitu, špičkové služby a výslednou spokojenost zákazníka s výrobkem, i jeho případným servisem. Z toho důvodu jsme schopni provést opravu ve velice krátké době nebo zapůjčit náhradní zařízení. Díky našim skladovým zásobám můžeme dodat 95% požadovaného zboží do druhého pracovního dne.

 

Chcete u nás pracovat?  Volná místa u nás

 

Panter s.r.o. je rodinná firma, řízená čtyřmi jednateli:

Jaromír Tužil - výkonný ředitel

Marta Tužilová - marketing

Zuzana Otrubová - marketing, provoz, PR

Petra Plšková - právní oddělení, HR

 

Za prodej jsou zodpovědní:

Michal Otruba - oddělení Consumer (sluchátka a domácí technika)

Ivan Kolomazník - oddělení Professional (mikrofony a profesionální technika)

Stanislav Barda - servisní oddělení

 

Na pozicich obchodních manažerů najdete:

Martin Slezák - mikrofony, ozvučovací a průvodcovské systémy, přenosné rekordéry 

Ladislav Kaupe - letecká sluchátka, sluchátka pro call-centra, sluchátka pro nedoslýchavé

Ondřej Matys - mikrofony, PA systémy, mixážní pulty

Michal Novotný - sluchátka - HiFi, MP3, k mobilům, bezdrátová, DJ, studiová, soundbary

Petr Ryant - sluchátka - HiFi, MP3, k mobilům, bezdrátová, DJ, studiová, soundbary, e-shop

Johana Šternová - mikrofony, stojany, větrné ochrany kožešinové, držáky na mikrofony

Jana Janstová - větrné ochrany s logem, marketing, sociální sítě

 

Za servisní zakázky jsou zodpovědní:

Tomáš Singer - bezdrátové mikrofony, elektronika

 Marek Kopecký - sluchátka, elektronika

 Marek Doseděl - sluchátka, elektronika

 

O výdej, balení a zasílání zboží se starají:

Ladislav Hirsch

Libor Čech

Pavel Vobořil

 

Provozní záležitosti mají na starosti:

Hana Loukotová - finance

Marie Šourová - sekretariát

David Nývlt - marketing

Veronika Lajbnerová - účetnictví

Miroslav Eder - údržba

     Kontaktní údaje na nás najdete v sekci Kontakty.