Společnost Panter s.r.o. dováží a výhradně zastupuje od r. 1992 profesionální a spotřební zvukovou techniku Sennheiser a Neumann, postupně převzala zastoupení dalších významných značek v tomto oboru. Zabývá se převážně velkoobchodní činností. Dlouholeté zkušenosti využívá v návrzích zvukových instalací a systémů a zajišťuje vlastní servis dovážených výrobků.

Zakládajícím, a v současné době převažujícím sortimentem je spotřební technika (sluchátka) a profesionální technika (mikrofony) značky Sennheiser. Sennheiser electronic GmbH & CO. KG je německý výrobce s více než 60 letou tradicí. Hlavním krédem značky Sennheiser byla vždy maximání kvalita a spolehlivost všech výrobků, až se jedná o sluchátka pro domácí poslech nebo sofistikované systémy bezdrátových mikrofonů, používané všemi světovými divadly a televizními společnostmi. Následuje značka Neumann, vyrábějící nejznámější studiové mikrofony, používané ve všech světových nahrávacích studiích.

V následujících letech Panter s.r.o. získala zastoupení dalších značek na poli profesionální zvukové techniky. Německý König & Meyer, výrobce vybavení pro hudebníky a Rycote, britský výrobce protivětrných ochran a antivibračních mikrofonních držáků, byli jedni z prvních. Následovaly značky Ambient Recording (mikrofonní tyče, filmové klapky a časová synchronizace), Audio Development (přenosné filmové mixpulty) a konečně Nagra - legendární výrobce nejlepších přenosných rekordérů na světě. Francouzský VDB Audio s mikrofonními tyčemi a německý Schulze-Brakel, jeden z mála výrobců potištěných větrných ochran - to jsou ty barevné bambule s nápisy, které vidíte každý večer v televizním zpravodajství nasazené na mikrofonech zvědavých reportérů. Z novějších partnerů můžeme jmenovat německou značku Fohhn, vyrábějící špičkové PA systémy. Nejnovějším přírůstkem je holandský Triton Audio (in-line mikrofonní předzesilovače) a slavná americká značka Sound Devices/Video Devices, zásobující všechny světové filmaře audio a video rekordéry a mixpulty. Z výrobků pro domácnost je to německá značka Quadral, známá svými kvalitními reprosoustavami.

Panter s.r.o. je převážně velkobchodem, a všechny výrobky dodává prostřednictvím dealerské sítě partnerských prodejen, ale v některých případech spolupracuje přímo s televizními společnostmi, divadly a hudebními skupinami. Ve všech případech se snažíme o maximální profesionalitu, špičkové služby a výslednou spokojenost zákazníka s výrobkem, i jeho případným servisem. Z toho důvodu jsme schopni provést opravu ve velice krátké době nebo zapůjčit náhradní zařízení. Díky našim skladovým zásobám můžeme dodat většinu požadovaného zboží do druhého pracovního dne.

 Panter s.r.o. je rodinná firma, řízená čtyřmi jednateli:

Jaromír Tužil, Ing.
Marta Tužilová, Mgr.
Zuzana Otrubová, Mgr.
Petra Plšková, Mgr.

Chcete u nás pracovat?  Volná místa u nás